Ak nábytek přináší komodu Kuba s 4 šuplíky v dubu artisan/bílé barvě o rozměru 60 cm

Ak nábytek přináší do Vašeho interiéru novou kolekci nábytku Kuba, která je skvělým doplňkem pro každý moderní byt. Mezi nabízeným sortimentem naleznete řadu rozličných variant, které vašemu bytu dodají jemnou nádech elegance a vkusu. Řadou oblíbenou z této kolekce je komoda Kuba s rozměrem 60 cm a 4 šuplíky.

Specifikace produktu

Tento produkt z kolekce Kuba byl vytvořen z kvalitní lamino desky, což zajišťuje odolnost proti oděru a dlouhou životnost. Čela zásuvek jsou vyrobeny z MDF a hrany jsou kryté ABS, což zaručuje bezpečnost, pevnost a trvanlivost. Komoda je vyrobena v kombinaci dubu artisan a bílé barvy, což Vám zajistí jemný kontrast a přidá Vašemu interiéru velmi moderní a vkusný vzhled.

Tato komoda disponuje šířkou 60 cm, výškou 99 cm a hloubkou 40 cm. Je tedy dostatečně prostorná pro uložení Vašich věcí, avšak zároveň nezabírá zbytečně mnoho místa. Má tloušťku desky 16 mm a váží 31 kg. Hloubka zásuvek je 34 cm a šířka zásuvek je 51 cm. Povrchová úprava nabízí matový finish s hebkým a příjemným povrchem.

Nenechte si ujít novou kolekci nábytku Kuba a prohlédněte si ostatní nabízené produkty. Vyberte si svou oblíbenou variantu a dodate Vašemu bydlení jemnou nádech vášně a vkusu.

Vyzkoušejte si tuto komodu pro Vaše každodenní bydlení a procítěte si krásu kombinace kvality a stylu.

Komoda Kuba s 4 šuplíky v dubu artisan/bílé barvě je k dispozici na www.nabytekprehledne.cz

Komoda Kuba

Kolekce Kuba