ASIR VIVALDE – trojmístná pohovka s lůžkem v tyrkysovém provedení

ASIR VIVALDE je krásná trojmístná pohovka s lůžkem v tyrkysovém provedení. Tato pohovka bude dokonalým doplňkem vaší obývací nebo ložnice.

Sametový potah

Pohovka má sametový potah, který je vyroben z polyesteru. Potah je pevný, ale zároveň velmi měkký a příjemný na dotek. Jeho barva se moc krásně hodí k ostatním dekorativním prvkům v místnosti. Sametový potah se navíc snadno udržuje. Pokud se tedy rozhodnete pro tuto pohovku, určitě budete mít dlouho radost z jeho krásného vzhledu.

Chcete si tuto pohovku zakoupit? Navštivte náš web a objednejte si jí ještě dnes. Na této adrese naleznete všechny další informace: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/asir-pohovka-s-luzkem-vivalde-trojmistna-tyrkysova.

Nohy z bukového dřeva

Nohy této pohovky jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva a mají přírodní povrchovou úpravu. Díky tomu budou vaše pohovka vypadat přírodou a rusticita přirozeně.

Místo pro spaní

Tato pohovka je ideální, pokud často hostíte své přátele a potřebujete pro ně připravit místo k přespání. Pohovka se totiž dá snadno rozložit a vytvořit tak prostorné místo pro spánek. To je velkou výhodou, pokud nemáte dostatečně velký prostor korytar či ložnici, kterým byste mohli nabídnout svým hostům příjemné ubytování.

Technické údaje

  • Rám je vyroben z kvalitního bukového dřeva
  • Šířka: 218 cm
  • Výška: 90 cm
  • Hloubka: 75 cm
  • Pěna 28 DNS, výška 13 cm + Pěna na sezení 28 DNS, výška 10 cm

K této pohovce jsou navíc součástí polštáře. Pokud si ale budete chtít nechat čalouněný nábytek vyrobit na zakázku, může se stát, že budete muset uhradit zálohu v hodnotě 30% z ceny zboží. V případě, že budete mít jakékoliv otázky ohledně této pohovky, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi poskytneme bližší informace.

ASIR VIVALDE - trojmístná pohovka