ASIR Zahradní nábytek set ABANT 3+1+1 ořech šedá – nádherná sada zahraničního nábytku pro relaxaci a pohodlí!

Chcete mít na své zahradě to nejlepší, co může být? Hledáte nábytek, který kombinuje kvalitu, komfort a elegance? Pak je ASIR Zahradní nábytek sestava ABANT 3+1+1 ořech šedá tou správnou volbou pro vás!

Mořené masivní borové dřevo pro nejlepší odpočinek

Tato sestava zahraničního nábytku je vyrobena z masívního borového dřeva s mořením. To zaručuje nejen krásný vzhled, ale také pevnost a trvanlivost. Ať už budete relaxovat po práci, nebo užít pohodový víkend, tato sestava zahraničního nábytku vám nabízí maximální komfort a pohodlí.

Posaďte se na pohodlné měkké sedáky, užijte si pohodu na stabilní konstrukci z opravdu masivního borového dřeva a vychutnejte si odpolední kávu na terase, posezení s přáteli u sklenky nebo si v pohodlí zahrady přečtěte svou oblíbenou knihu.

Trojmístná pohovka, dvě křesla a konferenční stolek

Sestava zahraničního nábytku ASIR Zahradní nábytek set ABANT 3+1+1 ořech šedá obsahuje třímístnou pohovku, dvě křesla a konferenční stolek. To znamená, že se zde pohodlně usadíte s rodinou nebo přáteli.

Rám: masivní borovicové dřevo

Materiál polštářů: polyester – snadno čistitelná tkanina

Třímístná pohovka: Šířka: 161 cm Výška: 88 cm Hloubka: 80 cm (1 kus)

Křesla: Šířka: 83 cm Výška: 88 cm Hloubka: 80 cm (2 kusy)

Konferenční stolek: Šířka: 104 cm Výška: 48 cm Hloubka: 65 cm (1 kus)

Navíc, všechny polštáře jsou vyrobeny z polyesteru, snadno se čistí a udržují v čistotě. Takže se nemusíte bát, že by se něco zamazalo nebo pokazilo.

Chcete si zakoupit tento skvělý zahraniční nábytek? Pak nezapomeňte navštívit stránky Crosta.cz, kde tento produkt najdete za skvělou cenu.

Zahraniční nábytek

Tak neváhejte, nákup ASIR Zahradní nábytku set ABANT 3+1+1 ořech šedá je investicí do vašeho pohodlí a kvality odpočinku.