Bambusová salátová miska s poklopem Bambum Minola – přírodní a praktický doplněk do kuchyně

Značka Bambum se chopila kuchyňských doplňků po svém a na scénu přichází s takovými kousky, které zaujmou nejen vysokou praktičností.

Materiál

Největší předností je materiál – vše je totiž vyrobeno z odolného bambusu, který je lehký, antibakteriální a navíc i ekologický. Než doroste do plné síly, trvá mu to totiž okolo 5 let, zatímco například u dubu to může být až 50 let. Využívání bambusu tak je pro přírodu menší zátěž, než kácení urostlých stromů.

Návrh

Navíc je miska s poklopem univerzální návrh, mohou v ní být snadno uskladněny nejen saláty, ale i ovoce, zelenina a další potraviny, které by mohly být „pouštní“. Díky poklopu je obsah misky dobře chráněn a snadno přepravitelný. Kromě toho, že vypadá velmi stylově a elegantně, je funkční a praktická – na základě tvaru vyhovuje pohodlnému uchopení a konstrukce je dobře stabilní.

Použití

Kdo by si nepřál praktickou, ekologickou misku, kterou si může vložit do lednice pro uložení některých surovin a nebo s ní může vyrazit na piknik? Určitě ji ocení i lidé, kteří cestují často, nebo dbají na svých zdraví a přírody. Je velmi snadné ji umýt v rychlé venkovní sprše, a mohou ji využít rovnou k dalšímu použití.

Provize a koupě

Pokud byste chtěli tuto misku zakoupit, můžete ji najít na stránkách Crosty, kde stojí pouze 369 korun. A nebo můžete mrknout na celou nabídku Bambum na stránkách Bambumshop, kde si vyberete od porcovacích prken, sklenic až po nůžky na bylinky.

Závěr

Bambusová salátová miska s poklopem Bambum Minola je praktickým doplňkem, který se postará o to, abyste si pořád užili čerstvé a zdravé suroviny po celý den. S ní máte vše pod kontrolou, vypadá stylově a navíc je nepoškozuje přírodě.