Halmar Jídelní židle K332 – Trendy hořčicová barva pro moderní interiéry


Halmar Jídelní židle K332 hořčicová

Moderní jídelní židle čalouněná hořčicovou sametovou látkou Bluvel (100% polyester, snadná na údržbu).

Opěrák zdobí dekorativní prošití.

Podnož je zhotovena z práškované oceli v černé barvě.

Dodávaná v demontu.

Vybavte svou jídelnu stylovými židlemi

Kdykoli se bavíme o jídelních židlích, je důležité mít na paměti především jednu věc – že kvalitní židle není pouhým zařízením, které slouží ke stolování, ale může mít také funkci estetického doplňku v interiéru. To platí nejen pro výrazné kousky, ale také pro minimalistické kousky, které mohou vyzařovat punc nadčasovosti.

Halmar Jídelní židle K332

Mezi židlemi, které splňují parametry kvalitního designu, patří jistě Halmar Jídelní židle K332, které jsou navíc k dispozici v nevšedním barevném provedení. Tmavší odstíny totiž nacházejí v interiéru stále častěji uplatnění a to rozhodně platí i pro hořčicovou barvu sametové látky, kterou tyto židle čalouní.

Vysoce kvalitní materiály použité na výrobu těchto jídelních židlí zajišťují, že vám budou sloužit po mnoho let. Bluvel – 100% polyester – je příjemný na dotek, snadno se udržuje a navíc krásně vyniká hořčicová barva. Opěrák je vyzdoben dekorativním prošitím, čímž získává židle na estetické hodnotě.

Moderní a elegantní podnož

Podnož židle Halmar K332 je zhotovena z práškované oceli v černé barvě, což dodává židlím moderní a elegantní vzhled. Podnož je pevná a je vybavená kovovými úchytkami, díky kterým lze židle snadno přenášet.

Náš tip: Kombinace s dalšími barvami

Halmar Jídelní židle K332 v hořčicové barvě jsou velmi zajímavým prvkem v interiéru, na druhé straně však mohou být velmi náročné na kombinaci s dalšími barvami. Vysoké černé nohy pod židlemi vám však umožní kombinovat hravě s většinou dalších barev, zejména s těmi tmavšími, jako jsou například tmavě šedé, bordeauxské nebo tmavě zelené tóny.

Při správné kombinaci může tato barva výrazně pozvednout interiér vaší jídelny a dodat jí odvážné a neotřelé vyznění.

Zakoupení na Interierio.cz

Pokud vás zaujala Halmar Jídelní židle K332, přesvědčte se o jejich kvalitě a estetickém vzhledu sami a nakupujte na našem webu Interierio.cz. Zde najdete i další produkty této značky, které vám pomohou vytvořit dokonalý interiér vaší domácnosti.