Jídelní stůl HALMAR NICOLAS v dubovém provedení

Jídelní stůl HALMAR NICOLAS je moderní kulatý stůl vyrobený z dýhované MDF v dekoru dub. Je stabilní díky podnoži z masivního dubového dřeva a nabízí dostatek místa pro pohodlné sezení a konverzaci u jídla.

Designový prvek pro Vaši jídelnu

Tento jídelní stůl je skvělým designovým prvkem pro jakoukoli jídelnu. Jeho kulatý tvar umožňuje pohodlné sezení a nenarušuje prostor jídelny. Kromě toho stůl dodává do prostoru teplo přírodního materiálu (více informací zde).

Precizní zpracování

Jídelní stůl HALMAR NICOLAS je precizně vyroben tak, aby dobře sloužil dlouholetým každodenním nárokům. Deska stolu je pevná a odolná vůči poškrábání a oděru. Podnož stolu z masivního dubového dřeva zajistí jeho stabilitu a pevnost. Navíc je tento stůl snadno montovatelný, protože se dodává v demontu.

Různé stylové varianty

Tento jídelní stůl existuje v různých stylech, takže si vybere každý. Pokud máte rádi moderní design, doporučujeme vám vybrat variantu v dekoru dub. Pokud se více orientujete na vintage, můžete si vybrat variantu s bílou deskou a madlovou podnoží. Pokud se rozhodnete pro tento oranžovobíle stůl, získáte elegantní kousek nábytku, který bude tvořit středovou část vaší jídelny. (více informací zde)

Jídelní stůl HALMAR NICOLAS

Vybavení jídelny

Jídelní stůl HALMAR NICOLAS je lichotivou volbou pro ty, kteří chtějí svou jídelnu vybavit kvalitním a elegantním kouskem nábytku. (více informací zde) Své hosty příjemně překvapíte jeho moderním designem a pohodlným sezením.

Závěr

Jídelní stůl HALMAR NICOLAS je moderní, pohodlný a elegantní kousek nábytku, který se hodí do každého interiéru. Jeho kulatý tvar umožňuje pohodlné sezení a jeho deska z dýhované MDF v dekoru dub zajišťuje pevnost a snadnou údržbu. Pokud hledáte kvalitní jídelní stůl, pak je tento stůl tou nejlepší volbou pro vás. (více informací zde)