Krájecí prkénko z bambusového dřeva s protiskluzovou úpravou – produkt od Wenko, rozměr 28 x 20 cm

Wenko vám zjednoduší domácí práce na maximum. Pořiďte si elegantní prkénko z bambusového dřeva s kontrastním černým okrajem. Má protiskluzovou úpravu, díky kterým budete krájet ryby, maso, ovoce i zeleninu naprosto bezpečně. Po obvodu mají malý žlábek na odtékající šťávy, takže vaše linka zůstane netknutá. Využijete je na válení těsta i jako stylové servírovací prkénko.

O značce

Praktického pomocníka Wenko nemusíme dlouze představovat. Je to miláček všech vytížených domácností, které potřebují maximálně usnadnit domácí práce a organizaci domácnosti. Pomocí šikovných zlepšováků proměňuje běžné denní činnosti v rituály, na kterých si vytvoříte závislost. Vyzkoušejte to sami.

Účel prkénka

Prkénko je vyráběno z udržitelného bambusového dřeva, což zajišťuje jeho dlouhou životnost. Díky protiskluzové úpravě můžete bez obav krájet různé druhy potravin. Prkénko se tím stává neodmyslitelnou součástí každé moderně vybavené kuchyně. Můžete jej také použít jako velmi stylové servírovací prkénko, nebo jako podložku pro karafiáty či mističky se snacky. Pokud tedy hledáte prkénko s protiskluzovou úpravou, které bude mít krásný design a bude zároveň praktické, nemusíte dál hledat.

Malý bonus

Pořízením tohoto prkénka nejenže nahradíte staré, opotřebované, ale získáte také elegantní kousek na kuchyňskou linku, který bude perfektně ladit s interiérem vaší kuchyně. A pro ty, kdo si ho objednají nyní, máme speciální nabídku. Navštivte stránky nábytekhněd.cz a získejte prkénko s exkluzivním slevou.

Krájecí prkénko z bambusového dřeva s protiskluzovou úpravou

Závěr

Krájecí prkénka jsou důležitou součástí každé kuchyně. Abychom vám usnadnili výběr, přinášíme Vám krájecí prkénko od značky Wenko. Prkénko je vyrobeno z velmi kvalitního bambusového dřeva a má protiskluzovou úpravu, tudíž vaše krájení bude bezpečné a snadné. Navíc se jedná o velmi stylový doplněk do kuchyně, který je navíc multi-funkční. Ale nenechte se jenom unášet designem, tento kousek skutečně zlepší vaše kuchařské úkony. Objednejte si ho ještě dnes a uvidíte, jak se práce v kuchyni může stát pohodlnější a efektivnější.