Krása přírodního dřeva do vaší koupelny – dřevěný koupelnový nábytek jako dokonalý doplněk

Při zařizování koupelny se často soustředíme na výběr sprchového koutu, vanu či umyvadlo. Ale co nábytek? Dřevěný koupelnový nábytek může být tím dokonalým doplňkem, který vaší koupelně dodá příjemnou atmosféru a útulnost.

Proč zvolit dřevěný koupelnový nábytek?

Dřevo je přírodní materiál, který působí velmi teplým a příjemným dojmem. Pokud se vám líbí rustikální styl, můžete zvolit nábytek z masivního dřeva, který vypadá velmi autenticky a dodá koupelně charakter. Pokud preferujete moderní styl, můžete zvolit nábytek z jemnějšího dřeva, který bude vypadat velmi elegantně a minimalisticky.

Na trhu je mnoho druhů dřeva, které se hodí pro výrobu koupelnového nábytku. Mezi nejoblíbenější patří dub, buk, borovice, mahagon, teak a bambus.

Jaký koupelnový nábytek si zvolit?

Při výběru koupelnového nábytku je důležité zohlednit velikost koupelny a vaše potřeby. Pokud máte menší koupelnu, zvolte menší skříňky a police, které nezabírají příliš mnoho místa. Pokud máte v koupelně dostatek prostoru, můžete zvolit větší kusy nábytku, jako jsou například šatní skříně nebo komody.

Pokud chcete mít v koupelně co nejvíce úložného prostoru, zvolte koupelnový nábytek s mnoha police a zásuvkami. Pokud preferujete minimalistický styl, zvolte nábytek s menším množstvím úložného prostoru.

Jak se starat o dřevěný koupelnový nábytek?

Starost o dřevěný koupelnový nábytek je velmi jednoduchá. Stačí ho pravidelně otírat vlhkým hadříkem a následně osušit. Pokud máte nábytek ošetřený lakem nebo olejem, můžete ho občas ošetřit speciálním přípravkem, který nábytek chrání a zvyšuje jeho odolnost.

Pokud máte zájem o koupelnový nábytek z dřeva, navštivte naše stránky ukristynky.cz, kde najdete širokou nabídku koupelnového nábytku z různých druhů dřeva a v různých stylech.