Krémově bílý konferenční stolek Teulat Nix – kovový klenot pro váš meeting room


Krémově bílý konferenční stolek Teulat Nix

Atypický a velmi originální konferenční stolek

Kovový klenot pro váš meeting room, to je konferenční stolek Teulat Nix. Tento unikátní stůl bude krásnou ozdobou každého moderního interiéru. Jeho nevšední design zaujme každého, kdo do místnosti vstoupí.

Výjimečný vzhled

Stolek Nix se skládá ze dvou stolků, které jsou spojené v jeden. Desky stolku jsou ze „skládaného skla“ a s kovovým okrajem. Tento materiál dodává stolku nejen moderní vzhled, ale zároveň také zajišťuje jeho pevnost a stabilitu.

Funkčnost a pohodlí

Krémově bílá laková úprava kovového podvozku přidává stolečku elegantnost a noblesu. Díky svému velkému rozměru 120 x 60 cm nabízí stůl dost místa pro potřebné dokumenty, počítač a další věci, které budete potřebovat při jednáních a schůzkách.

Se stolkem Nix získáte praktické odkládací místo a designový doplněk, který rozzáří každou místnost.

Skvělá volba pro váš meeting room

Konferenční stolek Teulat Nix je ideální volbou pro moderní meeting room. Jeho unikátní design zaujme každého a navíc nabízí praktické řešení pro uložení potřebných věcí. Pokud chcete svůj prostor nadchnout novým prvkem, pak je konferenční stolek Teulat Nix tou správnou volbou.

Přinášíme Vám odkaz na produkt: https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/kremove-bily-kovovy-konferencni-stolek-teulat-nix-120-x-60-cm-2

Krémově bílý konferenční stolek Teulat Nix