Luxusní saténové povlečení Kvalitex Luxury Collection – bílé barevné provedení s rozměry 240 x 200 cm a 2 ks polštářových povlaků o rozměrech 70 x 90 cm


Luxusní saténové povlečení Kvalitex Luxury Collection

Kvalitex Luxury Collection je luxusní sadou povlečení z bavlněné tkaniny atlasové vazby. Tato výjimečná sada je k dispozici v bílém provedení a je dodávána s rozměry 240 x 200 cm, spolu s 2 ks polštářových povlaků o rozměrech 70 x 90 cm. Pokud hledáte kvalitní saténové povlečení, které nabízí pohodlný spánek a jednoduchou údržbu, Kvalitex Luxury Collection je pro vás tou správnou volbou.

Pečlivě vyrobené v České republice

Kvalitex Luxury Collection je vyrobeno s velkou pečlivostí v České republice vynikajícími odborníky na výrobu textilu. Saténové povlečení je vyrobeno s velmi pevnou vazbou, aby bylo dostatečně odolné a vydrželo po mnoho let. Každé povlečení má zipový uzávěr s peckovým jezdcem pro snadné použití.

Kvalitex Luxury Collection – pohodlí na každou noc

Kvalitex Luxury Collection se pyšní pohodlným materiálem, který nabízí vynikající spánek každou noc. Materiál má snadno žehlivou úpravu a nemačká se, což z něj činí ideální volbu pro ty, kteří hledají pohodlné a kvalitní saténové povlečení. Povlaky u polštářů jsou vyrobeny bez okrasného lemu, což dodává sadě lehký, čistý vzhled.

Jednoduchá údržba

Kvalitex Luxury Collection je velmi snadno udržovatelné povlak. Doporučujeme prát po rubu v pracích prostředcích na jemné a barevné prádlo, abyste si mohli užít jeho krásu a pohodlí na mnoho let. Mějte na paměti, že pro praní této sady by mohla být lepší ruční prádlo, aby bylo zajištěno, že si vaše povlečení zachová svoji kvalitu a krásu.

Jestliže hledáte luxusní povlečení, které nabízí nejen krásu, ale také pohodlí, doporučujeme si zadat objednávku na luxusní saténové povlečení Kvalitex Luxury Collection hned teď. Je to neuvěřitelná sadou povlečení, která vám poskytne pohodlí a krásu každou noc, takže už nikdy nebudete chtít vstávat z postele.

Luxusní saténové povlečení Kvalitex Luxury Collection
Luxusní saténové povlečení Kvalitex Luxury Collection