Nová sestava studentního nábytku ZONDA od MEBLINE: ideální pro moderní studentský byt či koleje


Odkaz na výrobek

V případě zájmu si můžete prohlédnout nebo zakoupit tuto sestavu na srovnavacnabytku.cz.

Popis sestavy ZONDA

Sestava se skládá z následujících dílů:

  • Z01 – Regál právo
  • Z10 – Skříň
  • Z12 – Postel – Bez matrace

Dostupné barvy

Popel / Bílý lesk

Dodatečné informace

V nabídce jsou k dispozici různé matrace, za doplatek. Nábytek je možné zakoupit jak v sestavách, tak i samostatně. Podložka pod matraci je v podobě žebříku.

Sestava ZONDA

Fotografie:

Postel ZONDA

Díly systému: ZONDA:

Regál ZONDA

Sestava studentního nábytku ZONDA od společnosti MEBLINE může být tím pravým řešením pro váš moderní studentský byt nebo kolej. Sestava se skládá z regálu právo, skříně a postele bez matrace. Je dostupná v elegantních barvách popel a bílý lesk. Kromě toho lze dokoupit různé matrace za doplatek.

Regál právo poskytuje dostatek úložného prostoru pro vaše učebnice a další studijní materiály. Skříň zase nabízí dostatek prostoru pro vaše oblečení a další věci. Posledním dílem sestavy je postel bez matrace, která nabízí pohodlí a praktičnost. Podložka pod matraci je v podobě žebříku, takže vaše matrace bude vždy ve správné poloze.

Pokud hledáte praktický, moderní a úsporný nábytek pro svůj studentský byt nebo kolej, sestava ZONDA od společnosti MEBLINE je tím pravým řešením. Pokud vám to bude vyhovovat, můžete si koupit celou sestavu nebo pouze jednotlivé díly.