Novinka od HALMARu: Čalouněná židle Ilija v šedé/černé barvě


Moderní design pro váš interiér

Ilija je nová čalouněná židle od značky HALMAR. S jejím elegantním designem se bude hodit do každého moderního interiéru. Je čalouněná kvalitní látkou v šedé barvě, a stojí na pevné podnoži z práškově lakované oceli v černé barvě, což zajišťuje stabilitu křesla.

Precizní provedení

Židle Ilija je velmi precizně zpracovaná, což zajišťuje trvanlivost a dlouhou životnost. Materiál, ze kterého je židle vyrobena – tkanina a práškově lakovaná ocel, je velmi kvalitní a odolný vůči opotřebení. Židle je rozměrově velmi pohodlná – má šířku 54 cm, hloubku 57 cm a výšku 84 cm, což umožňuje pohodlné sezení.

Nosnost židle

Ilija zvládne vydržet nosnost až 100 kg. Tudíž je ideální i pro větší postavy nebo pro použití v obytném prostoru, kde se mohou na židli sedět i více než dvě osoby.

Pokud hledáte moderní a praktické řešení pro vaše sezení, je židle Ilija od HALMARu tou správnou volbou.

Ostatní židle ze série Ilija

Kromě novinky Ilija nabízí značka HALMAR další židle stejné série. Tyto židle jsou také moderního designu a rozměrově se liší od Ilija. Zkuste si prohlédnout celou sérii a vyberte si tu, která vám nejvíce vyhovuje.

Rozměry a váha židle

Šířka židle je 54 cm, hloubka 57 cm a výška 84 cm. Výška sedu je 48 cm a židle váží 6,9 kg.

Pro více informací a objednání si prohlédněte stránky s produktem.

Židle v interiéru

Zdrojová fotografie: Unsplash

Závěr

Ilija je moderní a elegantní židle od značky HALMAR, která nabízí pohodlné sezení v kombinaci s kvalitním materiálem a precizním provedením. Je ideální do každého moderního interiéru a díky své nosnosti je vhodná i pro náročnější používání. Vyberte si z celé série a vyzkoušejte pohodlné sezení na židle Ilija.