Novinka: Skříň INVITA typ 4 – bílá od značky Tempo Kondela s moderním designem a maximálním úložným prostorem!


Novinka: Skříň INVITA typ 4 – bílá od značky Tempo Kondela

Prostorná a moderní šatní skříň INVITA typ 4 – bílá se stala novinkou značky Tempo Kondela. Tato dvoudveřová šatní skříň je vyrobena z laminované dřevotřísky v bílé barvě, která se velmi snadno kombinuje s ostatním nábytkem. Pokud hledáte skříň s maximálním úložným prostorem a moderním designem, INVITA je tou správnou volbou.

Maximální úložný prostor a elegantní design

Skříň INVITA je velmi prostorná a nabízí dostatek místa na skladování oblečení. Obsahuje jednu polici a šatní tyč. Díky tomu máte možnost organizovat své oblečení dle vašich potřeb.

Šatní skříň poskytuje maximální úložný prostor, který vám umožní skladovat oblečení i další věci na jednom místě. Navíc elegantní design skříně INVITA dokonale doplní váš interiér.

Jednotný styl skříní v ložnici či předsíni

Díky skříni INVITA si můžete vytvořit jednotný styl skříní v ložnici či předsíni. K této šatní skříni lze zakoupit i další skříně ze stejné řady. Výsledkem bude jednotný design nábytku v celém místnosti.

Pokud vás zaujala tato skvělá šatní skříň INVITA, najdete ji na stránkách Atcomplet.cz.

Vlastnosti skříně INVITA

  • Šatní skříň INVITA typ 4 – bílá
  • Velký úložný prostor pro vaše věci
  • Dvoudveřová skříň s šatní tyčí a jednou poličkou
  • Vyrobeno z kvalitní laminované dřevotřísky v bílé barvě
  • Možnost kombinace s dalšími skříněmi ze stejné řady
  • Vynikající poměr cena/výkon

Nová šatní skříň INVITA od značky Tempo Kondela je skvělou volbou pro každou domácnost. Nabízí maximální úložný prostor a elegantní design, který dokonale doplní váš interiér. K této skříni lze zakoupit i další skříně ze stejné řady a vytvořit tak jednotný styl nábytku v celém pokoji. Kupte si novou skříň INVITA na stránkách Atcomplet.cz.