Nový design koupelny s MEBLINE SLIDO MINI dub artisan


Sestava nábytku pro koupelnu

MEBLINE SLIDO MINI dub artisan je sestava koupelnového nábytku, která se skládá z následujících dílů:

  • SL1 – Skříňka vysoká (34/180/30cm)
  • SL2 – Skříňka pod umyvadlo (52/74/30cm)
  • SL3 – Skříňka nízká (34/90/30cm)
  • MIR2 – Zrcadlo (60/60cm)

Všechny komponenty jsou vyrobeny z kvalitní laminače v provedení dub artisan.

Poznámka: Provedení dub artisan je vhodné pro koupelnový nábytek, protože vytváří přirozený a teplý pocit.

Dodatečné informace

Barvy

Použitá barva dub artisan se hodí do většiny interiérů a vytváří dojem přírodního dřeva. Tato barva se bude hodit do koupelny, která vyžaduje teplejší, přírodní a tradiční vzhled.

Materiál

MEBLINE SLIDO MINI skříně jsou vyrobeny z kvalitního laminátu, což zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost nábytku.

Umyvadlo

Sestavu nábytku pro koupelny SLIDO MINI doplňuje umyvadlo. Umyvadlo není součástí sestavy, ale je možné ho zakoupit za příplatek. K úplné sestavě doporučujeme zakoupit i umyvadlo pro lepší souhru s ostatními komponenty.

Umyvadlová baterie

Umyvadlová baterie není součástí sestavy, ale je možné ji zakoupit za příplatek. Koupíte si tak ideální doplněk k vaší koupelnové sestavě, který zaručí plynulou funkci.

Syfón

Syfón není součástí sestavy, ale je možné ho zakoupit za příplatek. Pro dosažení kvalitního a správného efektu použijte syfón od stejného výrobce jako sestava MEBLINE SLIDO MINI.

LED osvětlení (Zrcadlo)

Zrcadlo MIR2 není osazeno LED osvětlením, ale vzhledem k populárnosti této funkce nabízíme alternativy, o kterých se dozvíte více na našich stránkách. Navštivte naši stránku.

Závěr

Sestava nábytku pro koupelny MEBLINE SLIDO MINI dub artisan nabízí krásné, elegantní a přitom praktické komponenty pro vaši koupelnu. S tímto nábytkem získáte nejen spolehlivost, ale také moderní design ve stylu přírodního dřeva. Sestava je vhodná nejen pro menší koupelny, ale také pro velké koupelny, které potřebují úložné prostory na různě velké předměty.

Nábytek, který si u nás zakoupíte, bude přicházet zabalený v balících a připravený na montáž. Naše koupelnové sestavy jsou navrženy s ohledem na trvanlivost a estetiku a dostávají se té nejvyšší kvality, kterou na trhu naleznete.