Nový psací stůl Casarredo AKVAREL: jasný jasan Angkor v kombinaci s bílou mat


Psací stůl je důležitým kouskem nábytku v každém domě a kanceláři. Nový psací stůl Casarredo AKVAREL je moderní kus, který vynikne v každém interiéru. V barvě jasný jasan Angkor se snoubí s bílou matou, což je kombinace, která vypadá stále dokonale.

Základní informace o psacím stole Casarredo AKVAREL

Korpus stolu je vyroben z desky LTD v barvě jasný jasan Angkor světlý, což dodává tomuto psacímu stolu moderní vzhled. Dvířka jsou vyrobeny z desky MDF v barvě bílá mat, což stolu propůjčuje nadčasový výraz.

Stůl může najít uplatnění v bytě nebo kanceláři mnoha lidí, kteří hledají funkční a stylový kus nábytku. Prostor v jeho zásuvkách vám umožní uspořádat si své věci, což je pro práci velmi důležité.

Funkčnost psacího stolu Casarredo AKVAREL

Zásuvky psacího stolu Casarredo AKVAREL jsou vybaveny teleskopickým výsuvem, což umožňuje snadný přístup k věcem, které potřebujete. Úchyty jsou kovové, což dodává stolu moderní vzhled.

Psací stůl Casarredo AKVAREL nabízí dostatek prostoru pro psaní a uspořádání svých věcí. Díky modernímu vzhledu může být tento stůl kombinován s různými styly nábytku.

Pokud chcete mít v bytě nebo kanceláři stylový psací stůl, pak je psací stůl Casarredo AKVAREL tou nejlepší volbou. U nás si můžete objednat tento moderní kus nábytku za bezkonkurenční cenu. Navštivte naše internetové stránky na odkazu:

https://www.sidonia.cz/produkt/casarredo-psaci-stul-akvarel-jasan-angkor-svetly-bila-mat

Dodání psacího stolu Casarredo AKVAREL

Psací stůl Casarredo AKVAREL je dodáván v demontovaném stavu. Balíček obsahuje všechny díly a návod k montáži. Pokud nemáte zkušenosti s montáží nábytku, doporučujeme, abyste se obrátili na odborníka, který vám spasí sestavit stůl.

Psací stůl Casarredo AKVAREL je skvělým kus nábytku pro ty, kteří hledají funkční a stylový stůl pro práci v domácím prostředí nebo v kanceláři. Pokud hledáte podobný nábytek, navštivte nás na internetové stránce a objednejte si tento skvělý kus nábytku.

obrázek psacího stolu
obrázek psacího stolu