Osvobodte svůj domov s elegancí: Zelené sametové křeslo Tergi od Hoorns


Zelené sametové křeslo Tergi od Hoorns

Křeslo Tergi je působivým křeslem moderního stylu se sametovým čalouněným sedákem zelené barvy a černě lakovanou kovovou podnoží. Kombinace kvalitní potahové látky, která je velmi příjemná na dotek, a stabilní podnože tvoří velmi atraktivní spojení, které zaujme nejen na pohled, ale také svým komfortem.

Nadčasový design a osobitá atmosféra

Křeslo Tergi zútulní váš interiér a dodá mu nadčasový design a osobitou atmosféru. Jeho zelená barva a sametový potah vytváří dojem luxusu, který ocení nejedna návštěva. Kromě toho je křeslo Tergi velmi pohodlné a ideální pro relaxaci po náročném dni.

Kvalita a pečlivost v detailu

Křeslo Tergi je vyrobeno z kvalitních materiálů a s maximální pečlivostí v detailu. Potahová látka i kovová podnož jsou odolné proti opotřebení a snadno se udržují. Aby bylo křeslo Tergi stále jako nové, doporučujeme jej pravidelně čistit bavlněným hadříkem namočeným ve vlažné vodě a vysavačem s vhodným nástavcem.

Vypněte se ve stylu a užijte si pohodlnou relaxaci s křeslem Tergi od Hoorns. Objednejte si jej ještě dnes na https://www.interierio.cz/produkt/hoorns-zelene-sametove-kreslo-tergi.

Zelené sametové křeslo Tergi od Hoorns