Pohodlný spánek na matraci GLAMA 80×200 cm s pružinovým jádrem


Pružinová matrace 80×200 cm

Matrace má taštičkové pružiny, které zaručují lepší přizpůsobení tvaru těla. Každá pružina je umístěna v samostatné kapse. Pružiny mají různou tvrdost, jsou rozmístěny tak, aby tvořili sedm zón. Taštičkové pružiny k sobě nejsou spojeny, což znamená, že každá pružina pracuje samostatně a zamezuje tak ohýbání matrace pod vysokým tlakem na malé plochy.

Pružinová matrace GLAMA

Pružiny matrace jsou z jedné strany pokryty kokosovou deskou o tloušťce 1 cm a z druhé strany je latexová pěna o tloušťce 3 cm. Kokosová deska má vynikající tepelné vlastnosti a zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu uvnitř matrace. Vzhledem ke své přirozené struktuře kokosových vláken je lehká, vzdušná a má antialergické vlastnosti. Vyznačuje se vysokou flexibilitou, absorbuje pot a vlhkost. Díky kokosové desce je matrace mnohem tužší a odolnější proti deformaci.

Detail kokosové desky na matraci GLAMA

Latex se vyznačuje vysokou odolností a flexibilitou, tvar těla tak dokonale zapadá do latexové pěny a zaručuje vysoký komfort spánku. Díky otvorům uvnitř matrace je podroben neustálému procesu větrání.

Detail latexové pěny na matraci GLAMA

Počet pružin: 262 ks/m2

Matrace je hypoalergenní. Potah matrace lze vyprat na 40°C.
Tvrdost matrace: středně tvrdá/tvrdá matrace.

Rozměry (šxh): 80 x 200 cm

Výška matrace: 20 cm

Nosnost matrace: 130 kg

Záruka 24 měsíců.

Pokud hledáte kvalitní pružinovou matraci, která vás přizpůsobí tvaru těla a zaručí vám skvělý spánek, matrace GLAMA 80×200 cm s pružinovým jádrem by mohla být tou správnou volbou. Uvnitř matrace se nachází taštičkové pružiny, které jsou umístěny v samostatných kapsách. Pružiny mají různou tvrdost a jsou rozmístěny tak, aby tvořily sedm zón a zajišťovaly přizpůsobení tvaru těla.

Pokud hledáte matraci s výbornou cirkulací vzduchu, matrace GLAMA 80×200 cm s pružinovým jádrem může být vaší volbou. Kokosová deska uvnitř matrace má vynikající tepelné vlastnosti a je lehká a vzdušná. Díky této přírodní složce matrace dokáže absorbovat pot a vlhkost, což jsou dva činitele, které mohou omezovat pohodlí při spánku.

Latex, který pokrývá druhou stranu pružin, se vyznačuje vysokou odolností a flexibilitou. Díky tomu se matrace dokonale přizpůsobuje tvaru těla a zaručuje tak vysoký komfort při spánku. Matrace GLAMA 80×200 cm s pružinovým jádrem je hypoalergenní a