Recenze: Vanový set Hansa Activejet šedá/chrom 84380113

Vanový set Hansa Activejet šedá/chrom 84380113 je kompletní sadou pro příjemné osvěžení i uklidnění po náročném dni. Sada obsahuje hadici a sprchovou hlavici s 1 funkcí o průměru 12 cm, které lze snadno upevnit na jakýkoliv vanový kohoutek.

Vlastnosti vanového setu Hansa Activejet

Průtok 15 litrů/minutu zajišťuje dostačující tlak vody pro příjemnou masáž a naplňování vany. Jednoduchým přepínáním lze změnit režim a vychutnat si různé druhy masáží. Díky průměru 12 cm je sprchová hlavice dostatečně velká pro dokonalé rozptýlení vody a vyplnění celé vany.

Sada hadice a sprchové hlavice je vybavena moderním designem v šedivé a chromové barvě, která se krásně hodí k jakémukoliv interiéru. Vanový set Hansa Activejet šedá/chrom 84380113 je vyroben z kvalitních materiálů, což zaručuje dlouhou životnost produktu.

Jednoduchá montáž vanového setu

Montáž vanového setu Hansa Activejet je velmi jednoduchá. Stačí pouze připojit hadici a sprchovou hlavici na vanový kohoutek a snadno si užívat příjemného osvěžení nebo uklidnění.

Pokud hledáte kvalitní vanový set s moderním designem, vanový set Hansa Activejet šedá/chrom 84380113 je přesně to, co potřebujete. Objednávejte nyní na nabyteklevneji.cz a užijte si vaši vysněnou relaxaci v vaně.

Vanový set