Stolní lampa Rabalux 5254 – dokonalý doplněk pro váš domov!

Pokud hledáte něco, co vám dokáže dodat do interiéru vášeho domova ten správný šmrnc a zároveň plnit svou praktickou funkci, pak je stolní lampa Rabalux 5254 tou správnou volbou.

Stolní svítidlo Ronnie standardního stylu s praktickým designem

Rabalux 5254 je stolním svítidlem standardního stylu, které se ideálně hodí do vaší ložnice nebo pracovny. Jeho celokovové provedení v šedé barvě působí elegantně a moderně zároveň.

Svítidlo je vybaveno ohebnou hlavou a válcovým částečně perforovaným stínítkem, které je ve spodní části otevřeno. Tyto funkce umožňují snadné nastavení světelného toku a zároveň působí atraktivně.

Výkon a druh žárovky pro stolní lampu Rabalux 5254

Svítidlo lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 25 W. Typ patice je E14. Pro práci nebo čtení doporučujeme žárovku vyzařující přirozené bílé světlo. Je to díky tomu, že bílé světlo je lépe prostupné a nenamáhá oči při čtení.

Ovládání stolní lampy Rabalux 5254

Ovládání svítidla je velice jednoduché díky šňůrovému spínači, kterým jej můžete snadno zapnout a vypnout.

Další informace o stolní lampa Rabalux 5254

Tento model je dodáván bez světelného zdroje, a tak si můžete zvolit takovou žárovku, která vám bude nejvíce vyhovovat. Svítidlo má rozměry 200 x 150 x 370 mm a hmotnost 1,35 kg.

Stolní lampa Rabalux 5254 tedy představuje dokonalou kombinaci praktickosti a designu. Pokud si ji zakoupíte, získáte elegantní doplněk do vašeho domova, který vám bude sloužit mnoho let.

Pokud vás stolní lampa Rabalux 5254 zaujala, můžete si ji zakoupit na webové stránce našeho partnera KupsinaBytek.cz.