Stylus a praktičnost v jednom – Botník se 3 zásuvkami Woodman Northgate

Obklopte se nábytkem Woodman, který je ukázkou toho, jak skvěle a citlivě se dá propojit moderní nadčasový design s klasikou a tradicí. Pokud hledáte nábytek, který je stylový a praktický zároveň, botník se 3 zásuvkami Woodman Northgate je přesně to, co potřebujete. Vložte si do něj vaše boty a další předměty a už nikdy se nebudete muset trápit s nepořádkem v předsíni.

Moderní design a přírodní materiály

Kolekce Northgate je moderní, jednoduchá a rozhodně nezatěžuje prostor. Dominuje jí čistě bílá barva, která odráží světlo a dodává vaší předsíni svěžest a lehkost. Dřevěné detaily jsou vyrobené z masivního dubu a dřevovláknité MDF desky s dubovou dýhou. Tyto přírodní materiály zajišťují nejen pevnost a odolnost, ale také přirozený vzhled, který se perfektně hodí do moderních interiérů.

Základní informace o botníku se 3 zásuvkami Woodman Northgate:

  • rozměry: 83,6 x 100 x 33,5 cm
  • materiál: MDF desky s dubovou dýhou, masivní dub
  • barva: bílá
  • výrobce: Woodman

O ZNAČCE

Za návrhem nábytku Woodman stojí designér Leonhard Pfeifer, jehož tatínek vlastnil obchod s antik nábytkem. A asi právě to Leonharda ovlivnilo tak, že ač přemýšlí moderně a minimalisticky, stejně do svého nábytku Woodman vkládá lehký retro nádech. Kromě toho se ale také nebojí experimentovat s tvary a materiály a vyvíjet nové technologie výroby nábytku.

Manuál k montáži botníku se 3 zásuvkami Woodman Northgate najdete zde.

Závěr

Pokud hledáte praktický, ale zároveň stylový nábytek do své předsíně, botník se 3 zásuvkami Woodman Northgate je pro vás tou správnou volbou. Kromě toho, že se bude skvěle hodit do moderního interiéru, má přirozený vzhled díky použití přírodních materiálů. Rozhodně stojí za to vyzkoušet!