Světle šedá rozkládací rohová pohovka Miuform Charming Charlie, pravý roh – dokonalý kousek pro moderní interiéry!

Jemný a éterický design pohovky Miuform Charming Charlie vnese do obývacího pokoje špetku Boho stylu a elegance. Tato rozkládací rohová pohovka je dokonalá pro všechny, kdo se rádi loučí s tradičním nábytkem a chtějí vyzkoušet něco nového.

Pohovka Miuform Charming Charlie

Praktičnost a design v jednom kousku

Tato pohovka je elegantní a zároveň velmi funkční. Zajímavým prvkem je například postranní kapsa, díky které budete mít vše potřebné vždy při ruce. Kromě toho, pohovka je vyrobena tak, aby seděli na ní i vyšší lidé s dlouhými nohama.

Detail pohovky Miuform Charming Charlie

Tato stylová pohovka je také velmi praktická, lze totiž rozložit na pohodlné lůžko pro 2 osoby. To se hodí nejen pro přespání hostů, ale také jako alternativu k tradičnímu lůžku v malém bytě nebo v případě, že prostor v obývacím pokoji není dostatečný.

Značka Miuform

Značka Miuform vyrábí praktické a designové pohovky, které mají za cíl uspokojovat všechny potřeby zákazníků. Zároveň tato značka klade důraz na respekt k životnímu prostředí. Již ve fázi procesu návrhu zohledňují také ekologičnost přepravy a skladování, čemuž optimalizují například rozměry produktů. Mnoho prvků pohovek je také vyrobeno ručně, aby bylo dosaženo uspokojivé kvality.

Chcete si zakoupit nápaditou rozkládací pohovku Miuform Charming Charlie? Navštivte obchod Crosta.cz a objednejte si svůj kus již dnes!

Pořídit si ji můžete zde!