Tmavě modrá pohovka Falco Timmy Mono 241 – ideální kousek pro váš obývací pokoj!

Pohodlí a praktičnost

Pohovka Timmy je krásná a elegantní pohovka, která výborně zapadne do každého interiéru. Pohovka je velmi pohodlná a praktická. Praktickou stránkou pohovky je možnost rozložení – jednoduchým rozložením pomocí automatu vznikne dostatečně prostorné lůžko občasnému přespání Vaší návštěvy a samozřejmostí je také nepostradatelný úložný prostor.

Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáku, kterou tvoří pružiny bonell a kvalitní PUR pěna. Díky tomu se na pohovce budete cítit velmi pohodlně a komfortně.

Kvalitní potah

Pohovka je potažena kvalitní voděodolnou látkou. Látka je velmi příjemná na dotek a lehce se čistí, což jistě ocení rodiny s malými dětmi nebo zvířaty. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Rozměry a další údaje

Pohovka má hmotnost 95 kg a rozměry 74 cm bez polštářů výšky, 200 cm šířky a 90 cm hloubky. Zároveň disponuje záruční lhůtou 2 roky.

Pokud budete chtít využít funkci rozložení, pohovka se na rozloženou plochu o velikosti 145×200 cm snadno přemění v prostorné lůžko.

Tento unikátní kus nábytku můžete zakoupit na stránkách https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/falco-pohovka-timmy-mono-241-tmave-modra-2 za velmi atraktivní cenu.

Závěr

Věříme, že jsme Vás přesvědčili, že pohovka Falco Timmy Mono 241 je ideálním kouskem pro Váš obývací pokoj. Krásný design, vysoká kvalita, praktické využití, snadná údržba a rozložitelnost jsou jen některé z vlastností, které Vás na této pohovce zaujmou. Nebojte se tedy investovat do kvalitního nábytku, který Vám bude sloužit mnoho let a zároveň bude skvěle vypadat ve Vašem interiéru.