Umělá květina Ficus Elastica – perfektní doplněk do interiéru o výšce 45 cm


Umělá květina Ficus Elastica pro dokonalé dekorace interiéru

Umělé květiny jsou stále oblíbenější dekorací domácností. A proč taky ne? Jsou trvanlivé, nenáročné na údržbu a vypadají velmi podobně jako živé květiny.

Ficus Elastica

Proč právě Ficus Elastica?

Ficus Elastica je oblíbená rostlina, která se díky svému vzhledu hodí do každého interiéru. Pochází z tropických oblastí jihovýchodní Asie, kde roste vysokým stromem a má velké listy. Tento druh fíkusů je velmi nenáročný na péči a proto se hodí i do domácnosti, kde nemáte příliš času na zalévání a péči o květiny.

Umístění Ficus Elastica do interiéru

Umělou květinu Ficus Elastica doporučujeme umístit do vázy nebo květináče, který ladí s interiérem vašeho bytu či domu. Vyrábíme z něj například živé zelené záclony nebo živé místnosti. Velikost rostliny je 45 cm, což ji řadí mezi menší květiny, které se hodí i do menších prostor. Vyobrazená nádoba není součástí balení, ale můžete si ji vybrat na našem eshopu.

Ficus Elastica

Jak pečovat o umělou květinu Ficus Elastica?

Umělá květina Ficus Elastica nepotřebuje žádnou péči. Nepotřebuje se zalévat, nemykat, nemusí ji prát ani stříkat. Stačí ji umístit na vhodné místo a užívat si její krásu. Pokud si umělou květinu umístíte na sluncem zářící místo, může se jí během času vyblednout barva. Proto doporučujeme její umístění na chladnější místo bez přímého slunce.

Umělé květiny jsou velmi trendové

Umělé květiny se stávají stále populárnější dekorací interiéru. Řada lidí nechce mít květiny v domácnosti kvůli alergiím nebo kvůli nedostatečné péči. Umělé květiny vypadají velmi podobně jako živé květiny a jejich výhodou je, že jsou trvanlivé a nemusíte se o ně starat.

Závěr

Umělá květina Ficus Elastica je skvělým doplňkem do každého interiéru. Je nenáročná na péči a velmi podobná živé rostlině. Její umístění do vašeho bytu nebo domu jistě zútulní a dodá mu příjemnou atmosféru. Koupit si ji můžete na našem eshopu za velmi příznivou cenu.

Koupit Ficus Elastica