Úzká komoda – skvělé řešení pro úsporné prostory


Problém s úzkými prostory

Často se stává, že máme v bytě nebo domě úzké prostory, které se nám zdají nevyužitelné. Nejčastěji se jedná o chodby, ale může to být i kout v obývacím pokoji či ložnici. Tyto prostory často zůstanou prázdné a nevyužité, což je škoda, protože každý centimetr prostoru by se měl využít.

Řešení – úzká komoda

Úzká komoda je skvělým řešením pro tyto úzké prostory. Díky svému úzkému tvaru se vejde téměř do každého rohu a umožní nám využít prostor, který by jinak zůstal nevyužitý. Navíc, pokud si vybereme komodu s dostatečným množstvím úložného prostoru, můžeme v ní uložit spoustu věcí, které by jinak zůstaly roztroušené po bytě.

Výběr správné úzké komody

Při výběru úzké komody bychom měli brát v úvahu několik faktorů. Zaprvé bychom měli zvážit, jaký účel bude komoda sloužit. Pokud ji chceme využít k uložení oblečení, bude potřeba vybrat komodu s dostatečným množstvím šuplíků. Pokud ji chceme využít k uložení knih nebo dekorací, bude potřeba vybrat komodu s dostatečným množstvím polic. Dále bychom měli zvážit materiál, ze kterého je komoda vyrobena, aby se hodila k ostatnímu nábytku v místnosti.

Kde umístit úzkou komodu

Úzkou komodu můžeme umístit téměř kamkoliv v bytě či domě. Nejčastěji se umisťuje do chodby, kde slouží k uložení bot, klíčů a dalších drobností. Můžeme ji ale umístit i do obývacího pokoje či ložnice, kde slouží k uložení knih, dekorací nebo dokonce televize.

Závěr

Úzká komoda je skvělým řešením pro úzké prostory. Díky svému úzkému tvaru se vejde téměř do každého rohu a umožní nám využít prostor, který by jinak zůstal nevyužitý. Pokud si vybereme správnou komodu, můžeme v ní uložit spoustu věcí, které by jinak zůstaly roztroušené po bytě.

Pokud hledáte úzkou komodu, navštivte ejavejo.cz, kde najdete široký výběr komod různých velikostí a stylů.