Volně stojící lampa LABEL51 Tuk Tuk – stylový doplněk do interiéru


Nenechte se zmást na první pohled drsnou, továrenskou povahou této lampy. Při večerech s knížkou či vínem vám bude tím nejpřátelštějším a nejútulnějším společníkem, jakého byste si mohli přát

LABEL51 – holandský výrobce nábytku s unikátním designem

Značka LABEL51 byla založena roku 2012. Jde o holandského výrobce nábytku, osvětlení a dekorací, který nabízí stylové kolekce plné unikátních a autentických produktů, které svým moderním, přesto však nestárnoucím designem, ozdobí každý interiér.

Tuk Tuk – volně stojící lampa pro industriální interiér

Pokud hledáte osvětlení do svého domova s netradičním designem, které bude vypadat skvěle i v průmyslovém stylu, měli byste si určitě připadat na lampa Tuk Tuk od LABEL51.

Volně stojící lampa je vyrobena z kovového materiálu, což dodává této lampě továrenský vzhled. Elegantní kovová noha lampa Tuk Tuk dává celkovému designu jedinečný prvek.

Lampa LABEL51 Tuk Tuk

Tato lampa bude skvělým doplněním do vašeho interiéru, plně využijete jejího osvětlení např. při večerním čtení knihy v křesle.

Koupit volně stojící lampu LABEL51 Tuk Tuk online

Pokud jste se rozhodli, že volně stojící lampa Tuk Tuk od výrobce LABEL51 by se stala skvělým doplňkem do vašeho interiéru, můžete ji zakoupit online např. na isolund.cz.

Lampa LABEL51 Tuk Tuk je výjimečným kouskem, který vám dodá do vašeho domova ten správný prvek sebevědomí a stylu.